شعری(درخشانترین ستاره آسمان است ) ...

سرگیجه

1-چس ناله بده زشته بی خوده !

2 -دستامو  می کنم لای موهام . دسته دسته می باره

3- ایران یک کره صفر !کلی هم خوشحالن. نمی دونم بعدش که بردن کجای دنیا رو تسخیر می کنن.

4- چرا ملتی که متن می خوان خواهر منو خاله می کنن و بعد که اون برگه های نکبت به دستشون رسید می رن تو سیاه چاله های فضایی؟

5- چرا بلده صداشو بندازه تو سرش و داد بزنه ؟ چرا فک می کنه عقل کله؟ چرا فک می کنه من خودم نمی فهمم دارم چی کار می کنم؟ چرا نمی بینه که من با حرکت آهسته ای که به شیوه ی خودمه خیلی هم موفقم؟ چرا فک می کنه مثل اون سال برای رضایتش های های گریه می کنم و به پاش می افتم ؟

6- پارسال همچین روزایی مهمون برنامه ی نیمروز بودیم . من و شوهرم!!

   + نرگس فتحی ; ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/٢٥
comment نظرات ()

سلام وقت دارید؟ نه تموم شده!

ایمیلای نمونه متن رو می خونم و خوندم آفرین خوش قریحه اید ها!

نتیجه اینکه بذارید ببینم می تونم ح جیمی جیم ( حامد جوادزاده) رو راضی کنم یه روز تو هفته رو اختصاص بدیم به بچه های باشگاه و هنرنماییشون. خبرهای جدید در این زمینه رو بهتون می گم.

هر آنچه درباره برنامه ی شیش تایی ها می خواهید بگید برید اینجا www.6taeea.ir 

البته من و شعرا هم درخدمت مداومیم.

***

دوستم دیشب دلتنگ بوده. از بی نوایی چایی تک رنگ می خوره! هه! مثلا با خودش فک کرده چاییه به قول اصفهانی ها سنگین می تونه جای  سیگار بگیره. سه صبح از خواب بیدار می شه. دهنش تلخ تلخ بوده.دیگه خوابش نمی بره. دنبال یه فیلم می گرده که سرش گرم شه . تنها چیزی که پیدا می کنه فیلم عروسیش بوده. عروس دومادی که حالا دیگه فقط اسمشون به هم وصله.

بهش گفتم وقتی دلتنگ می شی زنگ بزن. حرف بزن.

گفت معمولن وقتی حرف داری همه وقت ندارن در ثانی

بعضی چیزها حرفه بعضی چیزا درده .

از درد که نباید حرف زد لوث می شه.

گفتم  حرف بزن بذار بی مزه شه ... اینقدر که بشه بهش خندید.

از این به بعد برید اینجا

   + نرگس فتحی ; ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩۱/٧/٢۱
comment نظرات ()

یه روز کلن سگی

به این می گن یه پست سر دستی . هیچ خوشم نمیآد وبلاگی که دوست دارم بعد از صد سال که پست می ذاره اینطوری بذاره . اییش! تف تو این ترافیک.  ترافیک مورد اتفاق نظر همگانه پس بهترین چیزی بود که تونستم پیدا کنم و بهش فحش بدم. الان که دارم می نویسم یه روز فوق العاده عبث رو طی کردم. رفتم دنبال کارای اداری. مسخره تر از خودشون خودشونن. تف تو ترافیک . از این میز به اون صندلی. حتی بعضی هاشون سر پایی کار می کنن اینقدر نیروی اضافه ریخته تو اون ساختمون تف تو ترافیکی. اه اه. آی که الان دلم می خواد از پکیج فحشام رو نمایی کنم. امروز مزخرف بیهوده ی خاکستری با این کار عوضیه صدابرداری. با این ساعت کاری گل و گشاد . صد رحمت به وقت تلف کردنای دفتر خودمون.  به هر حال تف تو ترافیک. امروز یه کار عجیب کردم. یه شوخی خطر ناک و خنده دار و منحصر به فرد و عجیب . به تو چه که چی بوده؟ مگه همه چیو باید به تو بگم. همه خوبیش به اینه که بعضی چیزا پنهونی باشه. اعصاب ندارما! قازقولنگ. ولی آی خندیدم آی ترسیدم آی غصه خوردم و حتی بغض کردم. حس عجیبی بود. ایییش گونه حسی بود در کل!

 ***

اونایی که عشق نوشتنن

خوب برنامه ی شیش تایی این هفته رو دیدید؟ دستتون اومد متن مجری چه مدلیه؟ فک می کنید تو اون پیتی که بالا گردنتون نصب شده چاشنی ای به اسم خلاقیت وجود داره؟ می دونی که اعصاب ندارم تو این لحظه پ بی خود روحیه ات ترک بر نداره وگرنه اگه برداره چشمامو سفید می کنم می گم تف تو ترافیکا! به هر حال اگه رو خودت حساب باز کردی منتظر باش موضوع های هفته بعد بهت بگم تند و زود دست به کار شو و ایده هاتو ایمیل کن. باور کن آدم حسابی تره رو می آرم تو تیم نویسندگان شیش تایی ها . همون که از شبکه دو پخش می شه . ساعت 6 و خورده مایل به 6 و بیست، بیست و پنج. نگی نگفتما ! من گفتم، خودت بدتر از من درگیر تشویشی مثه حالی که من دارم.

دیوار کو. می خوام با سر برم توش.

و اما موضوع این هفته ی شیش تایی ها نظمه ! نظم تو کتابخونه نظم برنامه کودک نظم برج مراقبت .

  این اتودی که می زنید فقط برای اینه که ببینم ایده های کی بهتره

پیشاپیش خدا قوت

fathins2001@yahoo.com

   + نرگس فتحی ; ٦:٠۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٧/۱۱
comment نظرات ()