شعری(درخشانترین ستاره آسمان است ) ...

این روزها همه می گن "دیدی"؟ شیث رو دیدی؟

داره نود نشون می ده . امروز خیلی ها فقط منتظر نود بودن که " ببینن" ! این روزا خیلی ها به هم که می رسن می گن " دیدی"؟ این روزا مردها دسته جمعی می خندن. زن ها پوزخند می زنن. مردها از حتی زن ها سوال می کنن که دیدی؟ زن ها هم یا می خندن یا سوال می کنن که چیو؟ کیو؟ کلن این روز ها همه خیلی با حال شدن . اوپن شدن. شاد شدن!

گمونم این اتفاقا همون ها بود که دوستان ورزشکار حرفه ای دلشون می خواست بیفته. گمونم وقتی این فکر به ذهنشون رسیده خودشون اول از همه خندیدن و شاد شدن. 

این روز ها من به یه چیز فکر می کنم. اینکه کسایی که بعد از شنیدن اخبار مربوط به این موضوع مردمک چشمشون گشاد می شه و فایل " دیدنی" ها !! رو دانلود می کنن و چشمشون برق می زنه و براشون جذابه و از دیدن تصویرش و شنیدن خبرش شاد می شن؛ واقعا اگه می تونستن خودشون هم یه روزی همچین کاری رو می کردن. این روز ها من فکر می کنم خیلی از ماها جرات ارتکاب جرم و خطا رو نداریم ولی تو دلمون از کسایی که موفق شدن تقدیر می کنیم و به رو نمی آریم و فقط فایلشو دانلود می کنیم و بار ها می بینیم و اطرافیان رو دعوت می کنیم که ببینن و چون شاد شدیم می خواهیم بقیه هم شاد شن. همین. هدف دیگه ای نیس جز شادی رفقا!

با کشف درصد شاد شدنمون ،رگه های ابتذال خودمون رو کشف کنیم.

چند کلامی عجولانه از مادر عروس.

   + نرگس فتحی ; ۱:۱۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/۸/۱٠
comment نظرات ()