شعری(درخشانترین ستاره آسمان است ) ...

یک آفرین گذاشته ام بالای طاقچه برای او که بگوید باشد.

http://rooyesh.radiojavan.ir 

این یه لینکه ! در نگاه اول فقط یه لینکه ولی ممکنه یه راه باشه برای اونایی که رادیو رو دوست دارن و عقیده  دارن خوش صدا و خوش بیان و خوش فکرن. 

رادیوی دوست و همسایه رادیو جوان ، خانه ی پدری رسانه ای من ! به جوونا باز هم داره عرصه می ده. درباره نحوه ی این میدون  دادن و چگونگیش حرف دارم، نقد دارم، ولی فعلا شما که اینجا رفت و آمد می کنید برام مهمترید تا رادیو جوان.

بنابراین توضیح می دم براتون : 

می تونید فایل صوتی بسازید و برای این سایت بفرستید. جای آپلود فایل داره و اون ها هم توی یه برنامه پخشش می کنن. راه بدی نیست برای بروز استعدادتون. 

فقط لطفا هر کی از اینجا ادرس این سایت دید توی کامنتاش ذکر کنه که از طریق نرگس فتحی با سایت رویش آشنا شدیم. این طوری معلوم می شه شما هم یه خونه ای تو اینترنت به اسم شعری دارید. 

*

یه مطلب دیگه:

برای کودکان نابینا هم می تونید قصه بخونید و بفرستید. اینم  لینک و خبر

 

"هر کتاب کودک، علاوه بر متن از تصاویر و نقاشی هایی نیز برخوردار است. اما کودکانی هستند که از دیدن این تصاویر محرومند.شما می توانید با صدای خود، جهان را برای این کودکان نقاشی کنید
....
علاوه بر امکان ضبط صدا در منازل خویش ،دوستان ساکن تهران و یا سایرعزیزانی که برایشان مقدور می باشد در صورت تمایل می توانند برای ضبط صدابا تعیین وقت قبلی به کتابخانه عطار نیز مراجعه نمایند.(شماره تماس 55718143)
اینم ادرسش
اگه یه وقت این لینکه راه نداد " کتابخوانی برای کودکان نابینا" رو سرچ کنید پیداش می کنید. 
منم فقط خبرش رو دیدم و اطلاعات بیشتری ندارم. دیدم صدا خوشگلا صداشون مونده رو زمین گفتم یه کاری کنیم به درد بخوره این حنجره های طلایی
*
حرف زیاد دارم ولی یه خورده شو جای دیگه خرج می کنم یه خورده هم  بعدا می ام می نویسم.
*
برای دل خودم :
# خوش به حال ضمیر مفرد! 
 

   + نرگس فتحی ; ۱:۳٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/۱٢/٢
comment نظرات ()