با کلمات بازی کنید

سَ...

امیر علی تازه داره زبون باز می کنه. به سلام می گه سَ... وقتی غیورانه موفق به برقراری ارتباط از طریق زبان می شه! چشماش برق می زنه. بی نوا نمی دونه گاهی دنیای بی کلمه گی!  خیلی گسترده تره و بهتره از هبوط به دنیای زمینی کلماته!

به هر حال ما که بزرگ شدیم. بهمون می گن آدم بزرگ! آدمی که خونه داشته باشه،  صاحب خونه داشته باشه، صاحب خونه اش خوش اومدین بهش بگه آدم بزرگه! البته به من باشه تا اینجاشو پای عوالم بزرگی نمی نویسم از اونجا می گم بزرگی که بعد خبر فقدان سرپناه به دیوار روبروت زل بزنی و کاسه چه کنم دستت بگیری! هه! من که فعلاً تو عوالم بچگی خودم سیر می کنم. به فکر همسایه های تازه دوستای تازه هم بازی های تازه ام و کلی هم ذوق دارم. بنده خدا اونی که مجبوره نقش آدم بزرگیه قصه رو به عهده بگیره!

تو دوست من می شی ؟می آیی بازی؟

نمی آیی؟

نکنه آدم بزرگی؟

مگه آدم بزرگا دل ندارن؟ بازی نمی خوان!

من که می خوام! هر کی پایه اس بگه!

برای حفظ کلاس هم که شده باید اسم و رسمی برای بازیمون دست و پا کنیم. بهش می گم کلاس.

می خوام یه کلاس بذارم که توش با کلمات بازی کنیم.

بازی آدم بزرگ ها:

با کلمات بازی کنیم.

کلمه های تصادفی انتخاب می کنیم و بازی هایی که براش طراحی شده رو پیش می بریم. برای رشد خلاقیت و در جهت مهارت نوشتنه! کلی هم می خندیم.

خوبه؟ دوست دارین؟ به دنیای امیر علی یه ساله هم کاری نداریم ما عمراً به پای خوشیای اون نمی رسیم.

هر کی می خواد این کلاسو بیاد به test.parshan@gmail.com ایمیل بزنه. شماره شو بذاره بهش زنگ می زنن.

کلاسای داستان نویسی سر جاشه ولی من فعلاً خودم هوس بازی دارم.

راستی موضوع این هفته ی برنامه ی کافه سپید* هم فردوسیه ... هورا! دوسش دارم!

یه سایت درپیت نصفه نیمه که هنوز راه نیفتاده هم داریم برای کافه سپید می زنیم که آدرسش اینه cafesepid.ir اگه دیدین توش خبری نیست شاکی نشینا، هنوز کارگران مشغول کارند.

*کافه سپید پنج شنبه ها ساعت هفت شب شبکه ی دو.

/ 190 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رها

قهرین با من؟[نگران] نمیاین؟ خو لا اقل جواب بدین [دلشکسته]

روشا

سلام خانوم فتحی میشه به وبلاگم سر بزنید و جواب سوالمو بدید؟ سوالمم اینه: اگه میتونستید پرواز کنید کجا میرفتید منتظرتونم موفق یاعلی [گل]

کبلایی سمیه

سلام هم بازی قدیمی منم دلم بازی می خواد، کجا و چه جوری و کی؟ راستش خیلی وقت بود ازت بی خبر بودم این ژیگول بازیا رو هم ندیده بودم! آخرین باری که جدی یادت کردم کربلا اربعین بود... اگه تونستی بهم پیامک بزن خبرم کن ماچیدنم گرفته، می ماچمت ماچیدنی، ماچ هایی آبدار و چیدنی (یه جور بازی با کلمات)

رها

1% هم فکر نمیکردم انقد مغرور باشین! یه جواب که.....هعی

راضیه از فرخشهر

سلام نرگس جان امیدوارم خوب باشی که به نظر میاد هستی. خدارو شکر ما که بخیل نیستیم... با وبلاگت از طریق وبلاگ روا آشنا شدم و با وبلاگ روا از طریق خواهرم. که گفت این پسره بروجنیه و اینا... دوس داشتم نویسنده شم اما نوشته های توی سایتتو که دیدم جازدم. همین الانم یکی از درسامو نمره شو دیدم استاد با 9.97 منو انداخته... ولی بیخیال. متن ادبی مینویسم نمونه اش توی وبلاگمه به اسم"نمیدانم چرا"و "درد دل های در گوشی" نظر بدین ممنون میشم راستی اولین جاییه که میبینم جواب کامنت میدین یا علی

راضیه از فرخشهر

دوباره سلام وای وای وای وای پش تو کوجای؟ پس چرا نیمیای؟ . . . ببخشید اشتباه شد. بابا کجایین شما آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب نمیدین که! اینم اون متنی که گفته بودم: نمیدانم چرا ؟ اما امروز غریبانه تر از همیشه دلتنگت شده ام. دلتنگ نگاه مهربانت، صدای گرمت و لبخند حیات بخشت. عطر صدای دلنشینت هنوز در گوش نرگسی های باغچه طنین می افکند. سنگینی دستانت را بر شانه هایم احساس می کنم و نمیدانم چرا حضورت را از من دریغ می کنی! دیروز به عشق لبخندت زندگی می کردم و امروز غم نبودنت بغضی است خفته در صدای لرزان من... دیروز اشکهایم بدرقه ی راهت شد و امروز به انتظار آمدنت بر گونه هایم می لغزند... دوری از من اما حضورت را با تمام وجود حس می کنم. نمی دانم چرا؟! نظر بدین ممنون میشم...

زینب شرفی

سلام علیکم .خوبین؟خوشین؟من که این روزا حال دلم خیلی خوبه.توپ توبم.اخه به هر کی میرسم میگه بد نیستم.تازگیا یه چیزی یاد گرفتن میگن حال دلم خوب نیست.تازه وقتی بیاین اهواز که دیگه حال دلم خیلی عالی میشه.ازاین به بعد یاد گرفتم هر کی بهم بگه خوبی؟بهش بگم خیلی خوب .بهتر از این نمیشه.

رایحه

سلام خانم فتحی نازنین من خیلی مشتاق شرکت در کلاس های شما هستم لطفا به دادمون برسیم

زهرا

اولن سلام نرگس خانوم دومن من خیلی دوس دارم بیام این کلاساتونو اما خب رام دوره[ناراحت] خو چی کنم من؟[ناراحت]

بهار

سلام . داشتم دنبال ی جایی مثل کلاس نویسندگی میگشتم به شما رسیدم . شما اموزشگاه دارید ؟ برای ثبت نام کجا باید بیام ؟ [گل]